Лацио увеличава заплатата на Билиа
Лацио предложи нов договор до 2020 година на полузащитника Лукас Билиа. По-рано се твърдеше, че няколко клуба се интересуват 29-годишния футболист, включително и Манчестър Юнайтед, но така и не постъпиха предложения към играча. В края на летния трансферен период се разбра, че римляните готвят предложение за нов договор към Лукас.
Днес пък стана известно, че Лацио е предложил на Билиа заплата от 2.5 милиона евро на сезон, което е почти двойно увеличение на възнаграждението му.
- Лацио официално се раздели с Маурицио Сари
- Гатузо поема Лацио след провала на Италия за Мондиал 2026
- Лацио изпрати Педро с победа над Пиза
- Педро напуска Лацио след края на сезона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Интер спечели Купата на Италия и оформи исторически дубъл
- Интер ще триумфира и с Купата
- Интер разгроми Лацио и продължи серията си без загуба
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]