Ювентус е близо до покупката на Сандро
Левият защитник на Порто Алекс Сандро е близо до преход в Ювентус, съобщават италиански източници. Според информацията, двата клуба почти са договорили трансфера на 24-годишния бразилец за сума малко над 20 милиона евро.
Съобщава се, че торинци са се съсредоточили върху покупката на Сандро след като се срина сделката по преминаването на Гилерме Сикейра от Атлетико.
Отбелязва се също така, че Сандро е отказал да продължи договора си с Порто, което означава, че след година може да стане свободен агент.
- Директор на Верона за Юве: Ако кажа какво мисля, ще трябва да спра да работя
- Спалети: Ювентус съжалява за пропуснатата победа срещу Верона
- Влахович спаси Ювентус срещу Верона
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Юве следи Грийнууд като вариант при евентуална раздяла с Консейсао
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Ювентус изчаква за нападател, Левандовски сред опциите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]