Алегри обяви групата за мача с Лацио
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри огласи списъка с играчи, които ще се отправят за Шанхай за мача за Суперкупата на Италия срещу Лацио. Както се предполагаше, в него не попадна Сами Кедира, който се контузи в срещата с Олимпик Марсилия и най-вероятно ще остане извън терените за срок от около 20 дни.
Ето и групата на италианския шампион: Буфон, Исла, Касерас, Погба, Дзадза, Маркизио, Мората, Коман, Йоренте, Бардзали, Манджукич, Бонучи, Падоин, Дибала, Ругани, Нето, Лихтщайнер, Стораро, Евра, Рубиньо, Перейра, Аудеро, Витале, Пароди, Рейьо, Вадала.
Мачът е на 8 август.
- Неприятният инцидент с Гулиелмо Викарио, който предшества раздялата му с Тотнъм
- Микеле Ди Грегорио е готов да напусне Ювентус до края на трансферния прозорец
- Ювентус привлече Гулиелмо Викарио под наем от Тотнъм
- Ювентус привлече Гулиелмо Викарио под наем от Тотнъм
- Ювентус обяви трансфера на Джон Лукуми от Болоня
- Емилиано Мартинес няма да премине в Ювентус
- Чиро Имобиле сложи край на футболната си кариера на 36 години
- Влахович се сбогува с Юве: Напускам, знаейки, че Ювентус завинаги ще остане част от мен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]