Райола може да продаде Балотели на Лацио
Известният футболен агент Мино Райола пристигна в Рим, за да завърши преговорите за трансфера на полузащитника на Аякс Рикардо Кишна в Лацио. Според информация на La Lazio Siamo Noi, по време на срещата с ръководството на столичани Райола ще предложи услугите на нападателя на Ливърпул Марио Балотели.
По-рано се разбра, че Фиорентина и Сампдория се интересуват от 24-годишния италианец, като клубът от Лигурия помоли англичаните да намалят цената от 10 милиона евро на Балотели.
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
- Арне Слот коментира загубата от Уулвс
- „Вълците“ удариха Ливърпул в добавеното време
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]