Кедира: Ювентус е едно голямо семейство
Новото попълнение на Ювентус Сами Кедира сподели мнението си за своя преход в италианския шампион. Както е известно, играчът от немския национален отбор подписа четиригодишен договор с "бианконерите", а днес премина и прегледи в Ювентус.
"Чувствам се много щастлив. Много се радвам и искам да се видя с всички съотборници в отбора. Много съм щастлив от това, че ще тренирам и играя за Ювентус", заяви Кедира.
"Ювентус - това е голяма чест за мен. Нова крачка в моята кариера и аз се гордея с това, че ще играя в този голям клуб с толкова голяма история. Искам много да постигна тук, в Торино. Щастлив съм да бъда част от този клуб, от това голямо семейство. През следващите четири години се надявам да спечеля всички възможни трофеи", каза още немецът.
- Неприятният инцидент с Гулиелмо Викарио, който предшества раздялата му с Тотнъм
- Микеле Ди Грегорио е готов да напусне Ювентус до края на трансферния прозорец
- Ювентус привлече Гулиелмо Викарио под наем от Тотнъм
- Ювентус привлече Гулиелмо Викарио под наем от Тотнъм
- Ювентус обяви трансфера на Джон Лукуми от Болоня
- Емилиано Мартинес няма да премине в Ювентус
- Чиро Имобиле сложи край на футболната си кариера на 36 години
- Влахович се сбогува с Юве: Напускам, знаейки, че Ювентус завинаги ще остане част от мен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]