Промениха старта на Серия В
Новият сезон в Серия В ще стартира на 5 септември, а не на 22 август, както бе планирано по-рано. Новината не е изненадваща, след като през миналата седмица ръководството на Серия В съобщи, че се готви такъв вариант. Причината за това решение е скандалът с уредените мачове от страна на бившия президент на Катания Антонино Пулвиренти, който заедно с бившето ръководството на клуба бе арестуван.
Около 100 човека се разследват по това дело и е напълно възможно да бъдат изобличени още виновни по скандала, включително и с участието на други отбори.
- Ювентус подготвя оферта за Алисон Бекер
- Лукаку напусна Италия, раздялата с Наполи изглежда неизбежна
- Лаутаро: Киву заслужава 10 от 10 за начина, по който преобрази Интер
- Алегри е все по-близо до раздяла с Милан след конфликт със Златан
- Интер спечели Купата на Италия и оформи исторически дубъл
- Ювентус подготвя договор за Бернардо Силва до 2028 година
- Лаутаро Мартинес похвали Киву след титлата на Интер
- Интер ще триумфира и с Купата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]