Холебас: Рома и Уотфорд се разбраха без мое знание
Защитникът на Рома Хосе Холебас опроверга информацията за своя трансфер в Уотфорд. Както е известно, вчера италианският клуб обяви на официалния си сайт, че е продал 31-годишния грък на англичаните за 2.5 милиона евро. Ситуацията е повече от комична, след като стана ясно, че самият играч не знае нищо за сделката.
"Те са се разбрали без да ме питат. Нищо не съм подписвал, като за начало би трябвало да видя контракта и да се запозная с условията. Не знам защо така се е получило. Има договореност между Рома и Уотфорд, но трябваше да има диалог с моите представители. Никога не съм казвал, че искам да напусна Рома. Всички документи ще бъдат подписани тогава, когато аз се съглася с условията на контракта. Върнах се от Дубай и не мога да разбера различните разговори около себе си. Как мога да подпиша договор, ако се намирам в Германия?", заяви Холебас.
- Тоти е все по-близо до завръщане в Рома по настояване на Гасперини
- Рома официално откупи Дониел Мален от Астън Вила
- Рома се завърна в Шампионската лига след победа над Верона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Астън Вила подготвя офанзива за Матиас Суле след трансфера на Мален в Рома
- Пауло Дибала намекна за раздяла с Рома
- Рома измъкна драматична победа над Парма
- Грандове от Испания и Англия следят защитник на Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]