Ювентус може да замени Тевес с Игуаин
Нападателят на Наполи Гонсало Игуаин попадна в сферата на интересите на Ювентус, съобщава La Gazzetta dello Sport. Според източника на информацията, торинци разглеждат 27-годишния играч на националния отбор на Аржентина като евентуален заместник на Карлос Тевес, който може да напусне клуба след заминаването на Рафа Бенитес.
По-рано се разбра, че за Игуаин претендират също така Атлетико, Челси и Арсенал. Последният предложи 40 милиона евро за Гонсало, но Наполи отклони офертата.
В 37 мача от Серия А Игуаин вкара 18 гола и се отчете з 8 асистенции.
- Рандал Коло Муани пристигна в Торино, Ювентус променя формулата на сделката
- Буфон защити Пирло: Опитаха се несправедливо да го заклеймят
- ПСЖ изпреварва Ювентус в битката за японския национал Дзион Судзуки
- Ювентус договори постоянния трансфер на Рандал Коло Муани
- Дъглас Луис: Убеждавам се, че бъдещето ми е в Ювентус
- Директорът на Ювентус: Съжалявам за Андреа Пирло
- Директорът на Ювентус подкрепи УЕФА в спора с ФИФА
- Ювентус не се отказва от Емилиано Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]