Агент: Винаги съм искал да видя Ел Шаарави в Англия
Агентът на нападателя на Милан Стефан Ел Шаарави сподели мнението си за бъдещето на играча. Както е известно, футболистът страдаше от поредица от травми в последно време и заради това записа участие само в 17 мача през сегашния сезон.
"Никога не съм крил, че бих искал да видя, как ще изглежда Стефан извън пределите на Италия, например във Висшата лига на Англия, но Ел Шаарави много обич Милан. Това е клуб, в който той се прояви. Всичко ще обсъдим с Милан. Много ще зависи от това кой ще бъде треньор и какво е бъдещето на отбора", заяви Мануел, който е и брат на нападателя.
"Брат ми проведе в Милан четири години и много израсна по отношение на физиката и техниката. Но с оглед на последните му травми, една промяна на обстановката би могла да му бъде полезна. Това е като вариант", добави агентът.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]