Видал отряза мераците на Ливърпул
Чилийският полузащитник на Ювентус Артуро Видал даде да се разбере, че няма намерение да напуска клуба. Както е известно, в понеделник в пресата се появи информация, че Ливърпул се интересува от лидера на "бианконерите" и възнамерява след края на сезона да отправи оферта за играча.
Видал обаче предпочита да остане в Торино.
"Тук се чувствам като в свой дом. Хората са много приятни и страстни, те много приличат на латиноамериканците, които живеят в Чили. Поздравяват ме, дори когато просто си вървя по улицата. Мисля, че мога завинаги да остана в Торино заради семейството си и другите хора, които ме обичат. Освен това, Ювентус е един от най-добрите отбори в света. Защо трябва да напускам клуб, в който се чувствам щастлив?", заяви Видал.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]