Тевес води преговори с представители на клубове от МЛС
Нападателят на Ювентус Карлос Тевес може да напусне Торино още това лято. Според източника на информацията, въпросът опира до изискванията на "бианконерите", с които аржентинецът има договор за още един сезон. Представители на клубове от МЛС все още не са имали контакт с торинци, но са провели предварителни разговори с агента на нападателя.
По-рано Тевес заяви, че все още не е приел решение относно своето бъдеще, но смята да завърши кариерата си в Бока Хуниорис.
През този сезон Карлос записа участие в 43 мача на торинци във всички съревнования, в които вкара 28 гола.
- Наполи ще запише трудна победа над Ювентус
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]