Михайлович: Липсваше ни някой, който да вкара гол
Старши-треньорът на Сампдория Синиша Михайлович сподели мнението си за срещата с Ювентус от 34-я кръг на Серия А. Както е известно, генуезци не успяха да спрат шампионския устрем на своя противник и претърпяха поражение с 1:0.
"Липсваше ни някой, който да отправи топката в мрежата. Сравнявайки този мач с предишните два, този път ние създавахме положения. Ювентус отлично игра тактически и вкара гол с първия си удар. Момчетата ми се опитаха да овладеят инициативата, но "бианконерите" са класен отбор. Продължаваме напред и ще се опитаме да спечелим колкото е възможно повече точки", заяви Михайлович.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]