Бенитес е решил да напусне Наполи?
Треньорът на Наполи Рафаел Бенитес е взел решение да не продължава договора си с клуба. Както е известно, трудовоправните отношения между испанеца и клуба изтичат след края на сегашния сезон и по-рано през седмицата се разбра, че Бенитес ще даде своя отговор на президента Аурелио Де Лаурентис през този уикенд.
По-рано се съобщаваше, че босът желае Бенитес да остане и да подпише договор за още пет години. Ако испанецът все пак напусне, един от вариантите за нов треньор е бившият наставник на Рома Лучано Спалети.
Както е известно, снощи "партенопеите" претърпяха поражение с 4:2 от Емполи и почти загубиха шансове да играят в Шампионска лига догодина. Сега тимът трябва да спечели Лига Европа, ако иска да участва в престижния турнир.
- Лукаку напусна лагера на Белгия, ще работи върху формата си
- Хьойлунд: В Ман Юнайтед не бе толкова зле, колкото го представяха
- Наполи взе минимална победа над Каляри и се изкачи на второ място (видео)
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в петък и събота
- Конте иска да остане начело на Наполи
- Наполи обърна Лече с 2:1, Политано сложи край на голова суша от 43 мача
- Наполи ще откупи Расмус Хьойлунд от Манчестър Юнайтед
- Наполи – Лече: шампионът преследва място в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]