Кастан се завърна в общата група
Защитникът на Рома Ленадро Кастан се завърна към тренировки. Според информацията, 28-годишният футболист е провел част днешните занимания в състава на общата група. Съобщава се, че след известно време Леандро е напуснал тренировъчния процес и се е отправил към залата за фитнес, където е продължил да тренира по индивидуален план.
Както е известно, през декември Кастан претърпя операция на мозъка, след като започна да получава световъртеж в началото на сезона.
- Рома – Милан: Без победител
- Рома се справи с Щутгарт
- Леон Бейли се завърна в Астън Вила
- Дибала влезе в историята на Серия А
- Дибала с гол и асистенция за победата на Рома
- Рома обяви трансфера на Мален
- Рома обяви трансфера на 18-годишен нападател
- Рома съгласува трансфера на Мален
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]