Гомес: Имаме сили да спечелим Купата или ЛЕ
Нападателят на Фиорентина Марио Гомес сподели мнението си относно перспективите пред италианския отбор през сегашния сезон. Както е известно, тосканци се класираха за полуфиналите на Купата на Италия, а в Лига Европа ще играят на четвъртфинал. Немецът е убеден, че отборът може да завърши кампанията си с трофеи.
"Не може да спечелим Скудетото, там на практика всичко е решено. Но нашата цел е да продължим напред в Купата на Италия и в Лига Европа. Нужно е да побеждаваме във всеки мач и така да стигнем до финала, където шансовете са 50:50. Имаме достатъчно сили да се борим и в двата турнира", заяви Гомес.
"Дали ще напусна Фиорентина? Знам каква е истината и слуховете не ме интересуват. Спокоен съм. Често повтарям, че искам да остана във Флоренция. Още не е дошло време да напускам Фиорентина. Дойдох тук, за да печеля и именно тази цел съм си поставил и която все още не съм изпълнил", добави играчът.
- Паратичи: Не съм сигурен, че базата на Тотнъм е по-добра от „Виола Парк“
- Анонс на 24-ти кръг на Серия А – срещите в събота
- Паратичи: Фиорентина трябва да „страда“ до края на сезона
- Фиорентина и Верона се обвиниха взаимно за провала с Куаме
- Ругани премина във Фиорентина
- Де Дзерби може да оглави Фирентина
- Наполи изтръгна трите точки от Фиорентина (видео)
- Каляри отново изненада, този път във Флоренция (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]