Пирло: Феновете нямат право да освиркват футболистите
Полузащитникът на Ювентус Андреа Пирло сподели мнението си за отношенията между запалянковци и футболисти. Според италианския национал, феновете по никакъв начин нямат право да обиждат и освиркват собствените си играчи.
"След финала в Истанбул наистина исках да сложа край на кариерата си, това е истината. Не можех да намеря обяснение от случилото си и не намирах покой. Феновете плащат за билети за стадиона, но това не означава, че имат право да освиркват играчите. Ако така постъпят с мен, тогава ще имам право да отговоря. Ако ме обиждат, аз на това ще реагирам", заяви Пирло.
- Директор на Верона за Юве: Ако кажа какво мисля, ще трябва да спра да работя
- Спалети: Ювентус съжалява за пропуснатата победа срещу Верона
- Влахович спаси Ювентус срещу Верона
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Юве следи Грийнууд като вариант при евентуална раздяла с Консейсао
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Ювентус изчаква за нападател, Левандовски сред опциите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]