Стротман: Ще съм готов за лятото
Полузащитникът на Рома Кевин Стротман заяви, че ще бъде готов за игра за началото на лятната подготовка на тима. Както е известно, холандецът продължава да се възстановява от травма на коляното и поредната операция. През миналия месец бившият лекар на Рома Марио Брози предположи, че Стротман може да бъде принуден да закачи бутонките на пирона, но футболистът е на друго мнение.
"Противно на съобщенията в медиите, аз поднових тренировки и работя за завръщането ми на терена. Искам да ви помоля да не вярвате на хора, които никога пред живота си не са ме виждали, а само следят социалните мрежи. Най-достоверна информация за състоянието ми ще получите от мен и ръководството на Рома. По план трябва да се съм готов за началото на подготовката за новия сезон", заяви Стротман.
- Гасперини: Стана по-скоро битка, отколкото футболен мач
- Дузпа помогна на Каляри за успех срещу Рома (видео)
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- Рома се разправи с един от лидерите в Лига Европа
- Гасперини: Опитваме се да запазим мечтата си жива още известно време
- Рома вкара 3 на Кремонезе
- Рома търси нападател
- Гасперини: Страхотно е, че феновете на Рома мечтаят за Скудетото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]