Пирло може да пропусне месец
Полузащитникът на Ювентус Андреа Пирло може да отсъства от терените за около един месец, съобщават италиански източници. Както е известно, футболистът получи контузия в първия осминафинален мач от турнира Шампионска лига срещу Борусия Дортмунд и бе заменен принудително в 37-ата минута. След двубоя Масимилиано Алегри съобщи, че е извършил смяната на 35-годишния Пирло заради травма на мускула, без да уточнява точния характер на увреждането.
Пирло вече пропусна началото на настоящия сезон заради подобна контузия и поради това този път най-вероятно ще остане в лазарета за около месец.
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
- Юве готви удар с Левандовски
- Консейсао: Вече съм в голям клуб и съм щастлив в Ювентус
- Ювентус и Влахович – между компромиса и бъдещето
- Барселона следи Камбиасо, но Ювентус иска 50 млн. евро
- Ювентус готви завръщане на Рандал Коло Муани
- Мурич герой за Сасуоло в Торино: Усетих, че ще спася дузпата
- Спалети: Създадохме много, но взимахме грешни решения
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]