Контузията на Ибарбо се оказа по-серизона
Рома ще бъде без новата си покупка Виктор Ибарбо за следващите 5 седмици. Както е известно, 24-годишният нападател пристигна по наем на "Олимпико" преди 4 дни от състава на Каляри. Още при осъществяване на сделката се знаеше, че колумбиецът има травма, но се смяташе, че увреждането има лек характер.
След вчерашните медицински тестове обаче стана ясно, че Ибарбо ще трябва да се лекува повече от месец. От страна на римския клуб липсва официална информация за сроковете за лечение на играча, но според различни източници, той няма да играе през следващите 5 седмици.
- Тоти е все по-близо до завръщане в Рома по настояване на Гасперини
- Рома официално откупи Дониел Мален от Астън Вила
- Рома се завърна в Шампионската лига след победа над Верона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Астън Вила подготвя офанзива за Матиас Суле след трансфера на Мален в Рома
- Пауло Дибала намекна за раздяла с Рома
- Рома измъкна драматична победа над Парма
- Грандове от Испания и Англия следят защитник на Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]