Голмайстор на Лацио аут за три месеца
Нападателят на Лацио Филип Джорджевич, който стана автор на асистенция в мача с Милан от 20-я кръг на Серия А, счупи глезен и според предварителните прогнози ще пропусне три месеца. Съобщава се също така, че 27-годишният сърбин ще бъде опериран във вторник.
През сегашния сезон в Серия А Джорджевич има на сметката си седем гола и заедно със Стефано Маури е голмайстор на "орлите".
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Киву: Не е лесно за Интер да поддържа интензивна преса
- Сари: Можем да извлечем позитиви от загубата
- Интер оглави класирането в Серия А
- Интер ще запише шеста поредна победа
- Лацио измъкна трите точки срещу упорит Каляри
186
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]