Лацио обяви трансфера на двама
Лацио обяви на официалния си сайт за привличането на защитника на Спортинг Маурисио дос Сантос Насименто и защитника на АЗ Алкмар Уесли Худт. Бразилецът се присъединява към отбора през този трансферен прозорец, а холандецът през следващото.
Според съобщения в медиите, Лацио е заплатил 2.65 милиона евро за играча на Спортинг, като португалците получават правото на 20% от сумата, получена от следващата продажба на играча.
За играча на АЗ се съобщава, че Лацио е заплатил 2 милиона евро.
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Киву: Не е лесно за Интер да поддържа интензивна преса
- Сари: Можем да извлечем позитиви от загубата
- Интер оглави класирането в Серия А
- Интер ще запише шеста поредна победа
- Лацио измъкна трите точки срещу упорит Каляри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]