Агентът на Дестро: Матиа остава в Рома
Агентът на нападателя на Рома Матиа Дестро опроверга информацията, че е провел преговори с вицепрезидента на Милан Адриано Галиани по повод евентуален преход на играча. По-рано се съобщаваше, че "росонерите" могат да вземат Дестро под наем с опция за покупката му след края на сезона. Вчера пък се появиха информации, че съдбата на нападателя ще се реши след утрешното дерби с Лацио.
"Не съм общувал с Галиани относно Дестро. Матиа има отлични отношения с наставника на Рома Руди Гарсия и той ще остане в Рим", заяви агент Клаудио Вигорели.
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
- Астън Вила следи Алехандро Гарначо, но Рома остава фаворит
- Гарначо иска в Рома, но Челси държи на постоянен трансфер
- Трансферни цели: Манчестър Юнайтед търси трети полузащитник
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
- Рома отправи първа оферта за Алехандро Гарначо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]