Торес: Искам да остана в Милан
Нападателят на националния отбор на Испания и Милан Фернандо Торес не възнамерява да се връща в Челси. Съгласно последните информации в италианската преса, ръководството на "росонерите" е недоволно от резултатността на Фернандо, който вече е загубил доверието на треньорския щаб.
"Никой не е разговарял с мен по този въпрос. Сега съм обезпокоен и много се надявам тези слухове да не продължават. Харесва ми в Милан, това е отличен отбор. Искам да бъда част от този тим и по-нататък. В началото на сезона имах нужда от адаптация, но аз играя все по-добре и по-добре. Това потвърди и нашият треньор. Вече се намирам в оптимална форма, а в Челси няма място за мен", заяви Торес.
- Рабио донесе минимален успех на Милан, росонерите излязоха втори
- Милан търси стабилизация срещу заплашения от изпадане Верона
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
- Милан – Удинезе: „Росонерите“ търсят реакция след удара по амбициите
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]