Галиани: Напускане на Торес? Трансферният прозорец понякога е непредсказуем
Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани сподели мнението си за бъдещето на нападателя Фернандо Торес в клуба. Името на испанеца стана обект на спекулации в последно време - първоначално той бе свързван със завръщане в Челси, а след това с преминаване в Атлетико.
"Дали Торес ще си тръгне през януари? Не мисля, че това ще се случи, но трансферният прозорец понякога е непредсказуем. Трябва да проявим търпение. На Фернандо не му провървя, той има нужда от адаптация към нашия футбол", заяви Галиани.
- Аталанта потопи Милан насред „Сан Сиро“
- Феновете на Милан поискаха оставката на Фурлани
- Фенербахче следи Рафаел Леао за лятна селекция
- Милан - Аталанта: Без победител
- Алегри: Искам да остана в Милан възможно най-дълго
- Бъдещето на Алегри и Таре в Милан остава неясно
- Алегри: Милан подцени и двете полувремена
- Милан се срина срещу Сасуоло след ранен червен картон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]