Пирло ще играе срещу Лацио
35-годишният полузащитник на Ювентус Андреа Пирло ще може да помогне на своя отбор в мача му от 12-я кръг на Серия А срещу Лацио. Както е известно, заради травма италианецът пропусна двубоя от миналия кръг срещу Парма и не взе участие в срещите на националния отбор на Италия през ноември.
До снощи имаше съмнения относно участието на Андреа в срещата с Лацио, но днешните последни тестове са дали основание на медицинския щаб на "бианконерите" да позволи на играча да вземе участие в сблъсъка, който е тази вечер от 21:45 часа българско време.
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]