Марио Гомес отвърна на Анхела Меркел
Нападателят на Фиорентина Марио Гомес се изказа относно критиките от страна на канцлера на Германия Анхела Меркел. По-рано през годината един от ръководителите на държавата определи немския нападател като "хрупкав".
"Анхела Меркел е футболен експерт... Тя много ни е подкрепяла, но този път греши, защото за седем години аз не съм имал никакви проблеми с физическата си подготовка. Винаги гледам в бъдещето. Опитах се да променя нещо, но не мога нищо да направя през последните 12 месеца. Не смятам, че съм хрупкав", заяви Гомес.
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в петък и събота
- Определиха се четвъртфиналистите в Лигата на конференциите
- Фиорентина разгроми Кремонезе и направи огромна крачка към спасението си
- Фабрегас разтърси Серия А, смята бившият халф на Фиорентина
- Фиорентина обърна Раков и запази надежда за трофей
- Болоня и Рома оставиха всичко за реванша след зрелищно 1:1
- Фиорентина изпусна Парма, точката я извади от зоната на изпадащите
- Анонс на 28-ми кръг на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]