Ливърпул и Арсенал се интересуват от талант на Лацио
Ливърпул и Арсенал проявяват интерес към младата надежда на Лацио Кейта Балде Диао, като според последни информации двата клуба дори са се опитали да привлекат таланта през януари тази година, но Лацио е отказал офертите им. 19-годишният футболист е възпитаник на Барселона, но в момента специалистите му предричат бляскаво бъдеще.
Предполага се, че италианците нямат намерение да продават една от големите си надежди, освен ако някой не предложи сума от рода на 30 милиона евро.
- Мачът с Галатасарай решава бъдещето на Слот
- Рой Кийн: Ливърпул са „лоши шампиони“
- Каръгър: Ливърпул изигра ужасен мач срещу Тотнъм
- Собослай призова Ливърпул да „се събуди“ след равенството с Тотнъм
- Слот разбира разочарованието на феновете на Ливърпул
- Тудор e доволен от духа на Тотнъм след равенството с Ливърпул
- Ливърпул е фаворит за таланта на РБ Лайпциг Ян Диоманде
- Пол Мърсън: Бъдещето на Арне Слот в Ливърпул зависи от ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]