Лотито: Сегашният Лацио е най-силният за последните десет години
Президентът на Лацио Клауди Лотито сподели мислите си за състоянието на нещата в римския клуб. Според ръководителя на столичния клуб, който се намира в перманентен конфликт с феновете на тима, сегашният състав на Лацио е най-силен от десетилетие.
"Отборът, който имаме през този сезон, определено е най-силният от тези, които имаше Лацио за последното десетилетие. Техническият щаб работи много добре. Пораженията в Серия А бяха напълно случайни. Тези дни нашите младежи спечелиха Суперкупата, след като през миналата година завоюваха Купата и добре се представят в първенството. Тези постижения отразяват вниманието на клуба към развитието на младите играчи", заяви Лотито.
- Защитник на Виляреал е близо до трансфер в Лацио
- Малко очакван герой за Лацио срещу Верона
- Лацио привлече холандски национал
- Лацио и Фиорентина не се победиха
- Лацио и Фенербахче се разбраха за Гендузи
- Наполи с важна победа над Лацио (видео)
- Сари претърпя операция на сърцето
- Късен гол спаси точката за Удинезе срещу Лацио (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]