Жервиньо: Може би сега Арсенал съжалява за мен
Нападателят на Рома Жервиньо разказа какви са причините успешно да играе за римския клуб, след като преди това преживя трудни времена в английския Арсенал.
"В Италия се чувствам нов игра. Много е трудно да повярваш в собствените си сили, ако треньорът не ти вярва. Очевидно е, че в Арсенал не ми вярваха. Не смятам, че трябваше да доказвам каквото и да е в Англия. Аз показах колко струвам пред треньор, който вярва в мен. Може би сега в Арсенал са на мнение, че е трябвало да демонстрират повече вяра в мен, но това вече не е мой проблем. Аз напълно съм съсредоточен за мачовете си с Рома", заяви Жервиньо.
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- Рома се разправи с един от лидерите в Лига Европа
- Гасперини: Опитваме се да запазим мечтата си жива още известно време
- Рома вкара 3 на Кремонезе
- Рома търси нападател
- Гасперини: Страхотно е, че феновете на Рома мечтаят за Скудетото
- Рома се справи с Удинезе
- Гасперини е най-добър треньор на октомври в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]