Берлускони: До 3 години Милан ще е главно действащо лице
Собственикът на Милан Силвио Берлускони заяви, че до 2-3 години отборът ще се завърне на старите си позиции. Както е известно, седемкратният шампион на Европа в момента преживява не от най-добрите си времена, след като през миналата година завърши на осмо място в класирането на Серия А и остана без участие в европейките клубни турнири.
"Мисля, че след 2-3 години може да се върнем там, където заслужаваме да бъдем. Ние ще станем главни действащи лица в Италия, Европа и света. Разговарях с футболистите и им казах, че мачът с Ювентус е фундаментален. Ако те играят добре и победят, феновете ще забравят за последните два разочароващи сезона и ще се върнат към пълноценната подкрепа на отбора", заяви Берлускони.
- Милан и Рома не се победиха
- Рома – Милан: Без победител
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]