Милан загуби Диего Лопес и Алекс
Вратарят на Милан Диего Лопес получи травма при гостуването на "росонерите" на Парма в мач от втория кръг на шампионата в Серия А. Това призна наставникът на миланския отбор Филипо Индзаги. Характерът на травмата е неизвестен. Също така травма получи и бразилския защитник Алекс, който напусна терена в 62-та минута.
"Заради травми, най-вероятно в следващата среща няма да разчитаме на Диего Лопес и Алекс. Засега не мога да кажа повече подробности.
Следващият двубой на Милан е у дома, където "росонерите" ще приемат Ювентус. Срещата е на 20 септември, от 21:45 часа българско време.
- Милан и Рома не се победиха
- Рома – Милан: Без победител
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]