Индзаги: Гордея се с Милан
Старши-треньорът на Милан Филипо Индзаги сподели мнението си за срещата от втория кръг на серия А с Парма. Както е известно, двата отбора изнесоха великолепен спектакъл, в който паднаха девет гола, а победител в този трилър станаха "росонерите" (5:4).
"Трябва да бъдем много и много доволни, тъй като имаме изключителен отбор. Нека не забравяме кой е Милан. В ситуациите с красивите голове аз видях това, което правихме на тренировките, но също така видях, че пропускаме при всяко положение за гол пред своите врати. Играта бе много открита, но Милан, вън от всякакви съмнение, постигна заслужена победа. Искам да отдам дължимото на централните защитници, които влязоха като резерви. Останахме с десет човека и се наложи да пусна Рами и Сапата, които нямаха и минута загрявка. Ето, това е духът на Милан! Не знам колко далече може да отидем, но аз много се гордея, че съм треньор на този отбор", заяви Индзаги.
- Милан ще се завърне на върха
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Капело: Милан има проблем, но Алегри ме забавляваше
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]