Евра: Това е невероятен дебют
Патрис Евра благодари на Ювентус за своя "невероятен" дебют в Серия А и очерта разликите с Висшата лига на Англия. Както е известно, бившият играч на Манчестър Юнайтед взе участие в снощния мач с Удинезе, който торинци спечелиха с 2:0.
"Това е невероятно. Погба ми каза за стадиона, аз никога не съм играл тук, феновете бяха невероятни. Трябва да благодаря на всички, на фенове, съотборниците си и персонала, и ще се опитам да покажа чрез моите изпълнения", заяви Евра.
"Никога през живота си не съм работил толкова много на тренировки! Разликата с Висшата лига е, че тук играта е по-малко интензивна, но е по-тактическа, което означава, че трябва да останеш концентриран през цялото време и не може да допуснеш да се разсееш нито за миг. Шампионска лига? Целта е да се представим по-добре от миналата година", каза още французинът.
- Консейсао: Вече съм в голям клуб и съм щастлив в Ювентус
- Ювентус и Влахович – между компромиса и бъдещето
- Барселона следи Камбиасо, но Ювентус иска 50 млн. евро
- Ювентус готви завръщане на Рандал Коло Муани
- Мурич герой за Сасуоло в Торино: Усетих, че ще спася дузпата
- Спалети: Създадохме много, но взимахме грешни решения
- Гросо: Поех риск, но Сасуоло показа смелост в Торино
- Сасуоло спря Ювентус (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]