Фиорентина увеличава заплатата на Куадрадо
Полузащитникът на Фиорентина Хуан Куадрадо в следващите десет дни може да подпише нов договор с клуба, твърди Corriere Fiorentino. Според информацията, "виолетовите" са готови да увеличат заплатата на 26-годишния колумбиец до 2.2 милиона евро плюс бонуси, чиито размер не се съобщава.
Срокът на действащото съглашение на Куадрадо с италианския клуб изтича през 2017 година.
Както е известно, по-рано през лятото Барселона и Манчестър Юнайтед се опитаха да подпишат с колумбиеца, но играчът предпочете да остане във Фиорентина.
- Почина президентът на Фиорентина
- Фиорентина е близо до трети зимен трансфер
- Ясен е жребият за плейофите на Лигата на конференциите
- Паратичи: Благодаря на Тотнъм, че откликна на желанието ми
- Нкунку спаси точката за Милан срещу Фиорентина
- Милан няма да сбърка срещу Фиорентина
- Брешани премина във Фиорентина
- Спартак Варна подписа с Димо Кръстев от Фиорентина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]