Милан търси нападател сред Торес, Солдадо, Митроглу и Борини
Милан продължава работата по привличането на нов нападател на мястото на преминалия в Ливърпул Марио Балотели. Според информация на Milan Channel, в списъка на "росонерите" са включени нападателите Фернандо Торес (Челси), Константинос Митроглу (Фулъм), Фабио Борини (Ливърпул) и Роберто Солдадо (Тотнъм).
По-рано се съобщаваше, че Милан възнамерява да вземе под наем Торес, като при това Челси ще плаща част от заплатата на играча.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]