Луческу: За трансфера на Коща в Милан са нужни пари и авторитет
Старши-треньорът на Шахтьор Донецк Мирча Луческу коментира възможния трансфер на Дъглас Косща в Милан. Както е известно, по-рано 23-годишният бразилец заяви, че иска да напусне украинския гранд, а малко след това италианската преса съобщи, че "росонерите" са предложили 25 милиона евро за полузащитника.
"Ние може да продадем всеки един футболист. Не сме от тези отбори, които блокират трансфери на играчи. Но е много важно да се договорят клубовете, а след това и самите футболисти. Ако на Милан му е нужен Коща, необходими са пари и авторитет. 25 милиона евро? Аз не говоря за пари, това е въпрос за президента. Но трябва да се вземе под внимание, че закупихме 18-19-годишни футболисти, възпитахме ги и в Шахтьор те станаха силни футболисти", заяви Луческу.
- Милан - Аталанта: Без победител
- Алегри: Искам да остана в Милан възможно най-дълго
- Бъдещето на Алегри и Таре в Милан остава неясно
- Алегри: Милан подцени и двете полувремена
- Милан се срина срещу Сасуоло след ранен червен картон
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Операция за Лука Модрич след тежка лицева травма
- Милан постави цена на Фофана, интерес от три клуба
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]