Инсиние може да напусне Наполи, заради изказване на жена си
Крилото на Наполи Лоренцо Инсиние може скъпо да заплати за изказването на жена си в Twitter. Местната звезда бе освирквана когато напускаше терена по време на снощния мач от плейофите на Шампионска лига с Атлетик. Играчът реагира със саркастичен жест и отказа да говори пред микрофона, което предизвика още по-бурни освирквания от страна на публиката.
Ситуацията се влоши още повече, когато съпругата на Инсиние реагира гневно в социалната мрежа на коментар на потребител.
"Наполи не заслужава такъв играч", написа Джени.
Според информации в пресата, ръководството на Наполи, което и по-рано се замисляше за евентуалната продажба на италианеца, сега може да предприеме окончателно решение за раздяла с Инсиние до края на трансферния прозорец.
- Осимен: Спалети бе като баща за мен
- Осимен разказа за конфликта си с Наполи
- Наполи измъкна точката срещу Рома
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]