Де Гузман утре става играч на Наполи
Полузащитникът на Виляреал Джнатан Де Гузман е близо до трансфер в Наполи, съобщава Sky Italia. Според информацията, трансферът на 26-годишния играч от националния отбор на Холандия на практика е съгласуван. Очаква се, че двата клуба ще обявят за сделката в понеделник.
Първоначално Наполи имаше намерение да получи под наем Де Гузман с право за покупката му за 7 милиона евро. Сега обаче страните са близо до договореност на трансфер на постоянна основа.
- Азар: Имах „специална“ връзка със Сари, но Моуриньо е най-добрият
- Нападател на Съндърланд може да премине в Наполи
- Конте: Тези мачове убиват играчите
- Конте: Лоренцо сякаш контузи кръстната връзка
- Наполи изтръгна трите точки от Фиорентина (видео)
- Конте: Заслужавахме повече
- Росеньор: Най-приятният момент бе колективният дух на отбора
- Дубъл на Жоао Педро донесе победата на Челси срещу Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]