Руди Гарсия: Аутсайдери сме
Старши-треньорът на Рома Руди Гарсия заяви, че отборът е аутсайдер в надпреварата за Скудетото. Французинът изведе "вълците" до второто място в Серия А в първия си сезон на "Олимпико" и много хора смятат, че столичани ще направят една крачка по-напред тази година.
"Мисля, че нашата сила през новия сезон ще се основава на това да имаме по двама играчи на всяка позиция. Длъжни сме да поддържаме нашата воля за победа. Ще е много по-трудно от миналата година, но за това пък ще е интересно. По принцип сме аутсайдери, но аз съм доволен, че мислите за нас като за фаворити", заяви Гарсия.
"До последно няма да знаем, дали сме готови или не. Доволен съм, че успяхме да запазим миналогодишния си състав. Трябва да интегрираме нови и млади играчи и за решаването на този въпрос планирахме да работим по-усилено върху физическата страна. Сега ще се съсредоточим върху тактиката, но това е нормално, тъй като заради Световната купа не всеки е в същото физическо състояние. Знаем, че ще е трудно, но от първия ден ще се борим за всеки сантиметър от терена", добави французинът.
- Рома се справи с Щутгарт
- Леон Бейли се завърна в Астън Вила
- Дибала влезе в историята на Серия А
- Дибала с гол и асистенция за победата на Рома
- Рома обяви трансфера на Мален
- Рома обяви трансфера на 18-годишен нападател
- Рома съгласува трансфера на Мален
- Торино отстрани Рома в Купата на Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]