Ювентус преговаря с трансферна цел на Арсенал
Ювентус започна преговори с Олимпиакос за трансфера на защитника Костас Манолас, съобщава италианската преса. Според информацията, "бианконерите" са готови да заплатят за 23-годишния играч от националния отбор на Гърция 11 милиона евро плюс бонуси, докато клубът от Пирея настоява да получи 15 милиона евро.
По-рано се съобщаваше, че наставникът на Арсенал Арсен Венгер е проявил интерес към футболиста. За играча претендират също така Рома, Лацио и Наполи.
- Директор на Верона за Юве: Ако кажа какво мисля, ще трябва да спра да работя
- Спалети: Ювентус съжалява за пропуснатата победа срещу Верона
- Влахович спаси Ювентус срещу Верона
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Юве следи Грийнууд като вариант при евентуална раздяла с Консейсао
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Ювентус изчаква за нападател, Левандовски сред опциите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]