Игуаин: Всички искат да играят с Меси, но аз оставам в Наполи
Нападателят на Наполи Гонсало Игуаин коментира слуховете, че може да премине в Барселона. В края на миналия месец се появиха слухове, че аржентинският национал може да се присъедини към каталунците. Тогава Гонсало опроверга тази информация. Новата порция спекулации избухна отново, след изказването на Меси, че би се радвал да види Игуаин в Барселона.
"Винаги казвам истината. Всички мои мисли бяха свързани с Мондиал 2014 и със завръщането ми в Наполи. Интересът от страна на Барселона ме поласка. Мисля, че всеки футболист иска да играе заедно с такива играчи като Меси, но това не означава, че аз искам да напусна своя отбор", заяви Игуаин.
- Лацио срази Наполи и сложи край на мечтите за Скудетото
- Анонс на 33-ти кръг на Серия А
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ДеЛаурентис с шокиращи предложения за промяна на футболните правила
- Мактоминей спаси Наполи срещу Парма
- Конте: Поласкан съм от интереса на Италия, но съм фокусиран върху Наполи
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]