Дженоа обяви трансфера на Ринкон
Дженоа потвърди, че е подписал с Томас Ринкон, който напусна Хамбургер през това лято. Венецуелският национал не поднови договора си с "динозаврите" и "грифоните" се възползваха от ситуацията, подписвайки с играча дългосрочен договор.
"Дженоа може да обяви подписването с Томас Ринкон. През последните няколко сезона той игра за Хамбургер, но по-рано през седмицата Ринкон успешно премина всички медицински прегледи", се казва в съобщението на Дженоа.
- Сензационно: Роналдиньо се завръща във футбола на 46 години
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Аморим иска да се събере с Угарте
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Наполи се разбра с Алегри, остава само раздялата с Милан
- Нико Пас остава в Комо
- Аморим: Да бъдеш треньор на Милан винаги е било една от мечтите ми
- Милан официално назначи Рубен Аморим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]