Райола: Барбара може да ми позвъни за Балотели
Мино Райла, който е агент на нападателя на Милан Марио Балотели, сподели мнението си за евентуалното напускане на футболиста и преминаването му в друг клуб. Както е известно, италианският национал се сблъска с критика в родината си през последните дни, а преди по-малко от седмица Барбара Берлускони заяви в прав текст, че Марио не е незаменим. Единствен, който защити Балотели бе Адриано Галини, според когото нападателят е най-добрият играч от италианския национален отбор.
"Балотели е там, където е обичан. Той цени димите на Галиани, но аз искам да отговоря на Барбара Берлускони. Ако Балотели може да бъде заменен, нека ми се обади и да намерим решение, както съм свикнал да го правя. Искам да напомня, че Балотели сериозни предложения. В Милан той е по волята на сърцето си, а относно Барбара Берлускони аз не знам нищо. Що се отнася за играта на Марио за националния отбор на Италия, той винаги се е отзовавал с ентусиазъм на поканите. Дали ще бъде викан и по-късно, това не зависи от него", заяви Мино Райола.
- Милан и Рома не се победиха
- Рома – Милан: Без победител
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]