Алегри: Лацио? Не съм вземал никакво решение
Бившият старши-треньор на Милан Масимилиано Алегри коментира информациите за евентуалното си назначаване начело на Лацио. В събота се появиха съобщения, че Алегри преговаря със столичния клуб, а по-рано пък бе съобщено, че Масмилиано иска от "орлите" годишна заплата в размер на 2.5 милиона евро.
"Лацио? Никакви решения не съм вземал и с никого не съм разговарял. Решението ще бъде прието, когато дойде най-доброто време за това. Сега просто си живея и ще следя Световното като най-обикновен човек. Опит зад граница? В целия свят върви процес на глобализация, предстои ми да оценя тази възможност", заяви Алегри.
- Галатасарай намекна за трансфера на Рафаел Леао с видео към феновете
- Рубен Аморим: Милан има още много работа, но Гонсало Рамош е като двама нападатели
- Гонсало Рамош: Милан иска да печели всеки мач, но и да се наслаждава на футбола
- Рафаел Леао избра Галатасарай и разгневи феновете на Милан
- Милан спечели и втория си мач под ръководството на Рубен Аморим
- Рубен Аморим: Не можем да решим всички проблеми само с един трансферен прозорец
- Милан – Венеция: Аморим търси първа победа на „Сан Сиро“
- Рубен Аморим: Понякога идва моментът, когато е по-добре да преминеш в друг клуб
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]