Алегри получи три предложения
Бившият старши-треньор на Милан Масимилиано Алегри получи предложения от три клуба. Според източника на информацията, заинтересованост от услугите на италианския специалист проявяват Динамо Киев и Динамо Москва, като украинският отбор е с най-големи шансове да привлече Алегри.
Съобщава се също така, че президентът на Лацио Клаудио Лотито също е заинтересован от бившия наставник на Милан, което означава, че вероятността Еди Рея да бъде уволнен през лятото е твърде висока.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]