Индзаги ще получава по 700 000 в Милан
Италианският специалист Филипо Индзаги, който в следващите дни ще оглави Милан, утре ще се срещне с ръководството на клуба, за обсъждане на финансовите условия на контракта. Както е известно, в началото на седмицата, на среща на върха, управата на "росонерите" взе решение да уволни Кларънс Зеедорф и на негово място да назначи наставника на младежкия отбор на клуба.
Според информацията, заплатата на 40-годишния треньор ще бъде около 700 000 евро на година, което е с 400 000 повече от досегашното му възнаграждение при младежите.
- Нов скандал в Италия: Фабрицио Корона отправи тежки обвинения към бивши играчи на Милан
- Какво се случва със „Сан Сиро“? Продажбата на стадиона попадна под разследване
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
- Аталанта потопи Милан насред „Сан Сиро“
- Феновете на Милан поискаха оставката на Фурлани
- Фенербахче следи Рафаел Леао за лятна селекция
- Милан - Аталанта: Без победител
- Алегри: Искам да остана в Милан възможно най-дълго
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]