Ди Натале реши да продължи кариерата си
Нападателят на Удинезе Антонио Ди Натале, който оформи хеттрик в мача от последния кръг на Серия А срещу Сампдория, взе решение да продължи кариерата си на футболист още един сезон. През януари 36-годишният нападател обяви, че ще сложи край на кариерата си след последния мач от сегашния сезон.
След двубоя с генуезци, някои медии съобщиха, че Ди Натале е изиграл последната си среща за фриулци. Не само, че не последва официално потвърждение на тази информация, но днес стана известно, че Антонио ще продължи да играе още един сезон, за да достигне отметката от 200 отбелязани гола в Серия А. В момента Ди Натале има 190 попадения и е седми в списъка на най-добрите голмайстори в шампионата на Италия.
- И Масара напусна Рома?
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Новият стадион на Милан и Интер: модерност без душата на „Сан Сиро“?
- Наполи разгроми Кремонезе и отложи титлата на Интер (видео)
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
- Фиорентина търси нов треньор: Тиаго Мота сред вариантите
- Рома се раздели с Клаудио Раниери
- Влахович в центъра на трансферното лято – интерес от Милан и Байерн, сянката на Левандовски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]