Маркизио: Имаме енергия за края на сезона
Полузащитникът на Ювентус Клаудио Маркизио заяви, че футболистите от неговия отбор не изпитват проблеми заради плътния график. Както е известно, "бианконерите", които са лидери в класирането на Серия А, продължават участието си в Лига Европа, където на полуфинала ще премерят сили с Бенфика.
"Имаме много сили за края на сезона. Това не са пусти думи, съвсем неотдавна покрихме съответните фитнес тестове. Може да се каже, че футболистите на Ювентус се намират в добра форма, макар че постоянно ни критикуват за стила на игра на отбора. Продължаваме да се стремим към това да не предоставяме на съперника възможности за отбелязване на гол, а самите ние се стараем максимално ефективно да използваме своите. През последните няколко сезона Ювентус узря", заяви Маркизио.
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
- Каляри шокира Ювентус (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]