Гоналон избра Наполи
Полузащитникът на Олимпик Лион Максим Гоналон ще продължи кариерата си в Наполи, твърди Tuttomercato. Както е известно, интересът към играча е голям - от него се интересуват Арсенал и Тотнъм, а през зимата "партенопеите" почти договориха трансфера на 25-годишният футболист.
Според информациите, капитанът на Лион е решил да избере Наполи като вариант да продължи кариерата си, а това е станало след позвъняване лично от наставника на италианския отбор Рафаел Бенитес.
- Хьойлунд: В Ман Юнайтед не бе толкова зле, колкото го представяха
- Наполи взе минимална победа над Каляри и се изкачи на второ място (видео)
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в петък и събота
- Конте иска да остане начело на Наполи
- Наполи обърна Лече с 2:1, Политано сложи край на голова суша от 43 мача
- Наполи ще откупи Расмус Хьойлунд от Манчестър Юнайтед
- Наполи – Лече: шампионът преследва място в Шампионска лига
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]