Зеедорф: Понякога трябва да се чува мнението на феновете
Старши-треньорът на Милан Кларънс Зеедорф разказа за срещата си с привържениците на отбора, която се състоя след мача от 28-я кръг на Серия А с Парма. Както е известно, "росонерите" претърпяха поражение с 4:2 и на практика се сбогуваха с всякакви шансове да играят в Лига Европа догодина.
"Намираме се в много деликатна ситуация с хората, които с цялото си сърце обичат този клуб. Имахме мирна среща с привържениците на отбор. Феновете изказаха мнението си, те искат най-доброто за тима. След две години, през които Милан не показва добри резултати, те желаят да изразят своите емоции. Имах подобни срещи с феновете на Ботафого, но там емоциите бяха в повече. По време на разговора си с привържениците на Милан бяха казани някои позитивни неща. Понякога е много важно да се чуе мнението на феновете", заяви Зеедорф.
- Милан ще се завърне на върха
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Капело: Милан има проблем, но Алегри ме забавляваше
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]